רכיבה ראשונה לחדשים - תקופת החוזים לפנינו

08/11/2005 10:56:59

רכיבה ראשונה לחדשים - תקופת החוזים לפנינו - פיטר לרנר

ורמיולן, קרטיס רוברטס ודה פונייה ביצעו רכיבת אימון ראשונה על גבי אופנועי המוטו GP. וגם מלאנדרי ואליאס.

אתמול בוולנסיה ספרד, יממה לאחר מירוץ הסיום של עונת המוטו GP, רכבו לראשונה הרוכבים החדשים של הקטגוריה על האופנועים החדשים שלהם בקבוצותיהם העתידיות. כריס וורמיולן ביחד עם קרטיס רוברטס, האח הצעיר של האלוף קני, במסלול על גבי ה GSV-R של סוזוקי. וורמיולן חתם על חוזה של שנתיים והצטרף לאיש הצוות ג'ון הופקינס. לרוברטס לא הובטח דבר.דה פונייה - מקטגוריית ה-250, לקאוואסאקי
רנדי רה פונייה - אשר יתחרה מטעם קבוצת קוואסאקי בעונה הבאה, הוא הרוכב השני מקטגוריית ה- 250 שהצהיר באופן רשמי שיעבור למוטו GP. הוא מצטרף כפי שדיווחנו לאלוף דני פדרוסה. דה פונייה הצליח לצבור העונה חמישה נצחונות ו-22 פודיומים כוללים בקטגוריית ה- 250, זאת למרות הסיום המאכזב שהיה לעונה בו סיים רק במקום השמיני.

מלאנדרי חוזר לרכב תחת פורטונה
עוד בחדשות המוטו GP. קבוצת פורטונה הונדה הודיעה אתמול על מעברו של האלוף הצעיר מרקו מלנדרי ממובי סטאר לפורטונה. מלנדרי, אשר החלים מפציעה שליוותה אותה מאמצע העונה, נראה במירוצים האחרונים של העונה חזק במיוחד כאשר זכה בשני המירוצים האחרונים ברציפות. מלנדרי נחשב כמי שצפוי לאיים בעתיד הקרוב על הבלעדיות של וולנטינו "הדוקטור" רוסי. הרוכב הצעיר שחתם בפורטונה חוזה של שנתיים אמר היום "אני מאוד שמח לחזור לקבוצת פורטונה, הקבוצה האמינו בי כשעברתי למוטו GP (מלאנדרי רכב בעונת 2003 בקבוצת לווין של ימאהה במימון פורטונה. ע"ש). הם מאמינים בפוטנציאל שלי ואני מאמין בפרוייקט ומקווה לגמול לאמונם בתוצאות שלא הצלחתי להשיג בעבר". בנוסף למלנדרי יצטרף לקבוצה גם "טירון השנה" של המוטו GP, טוני אליאס שאמר "יש לי המון מה ללמוד ואני במקום הנכון לעשות זאת".

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים