תערוכת מילאנו 2005 - סיכום היום הראשון

16/11/2005 19:06:01

תערוכת מילאנו 2005 - סיכום היום הראשון

אז מה היה לנו במהלך היום המדהים הזה? דוקאטי, BMW, סוזוקי, בנלי, הונדה, טרה מודנה, וספה חוגגת 60 שנה, מלגוטי חוגגת 75 שנה לדו-גלגלי שלה, אפריליה ומוטו גוצי בהשקות חדשות, וזה רק היום הראשון, עוד לפני שהתחילו באמת לחקור מה הולך שם.

 פיטר לרנר


הכל החל ב- 12 היום (שעון ישראל) כאשר ראש ממשלת איטליה פתח את החגיגה השנתית. חגיגה זו שהתקיימה עד השנה כחגיגה לדו גלגלי בכלל, כולל אופנועים נפתח במתכונת ייחודית וחדשה. השנה המארגנים החליטו כין אין מקום יותר לשים את שני הקטגוריות יחד וכי לכל אחד יש את המאפיינים שלו והזכות שלו לעמוד בפני עצמו.

סילביו ברקלוסקוני ראש ממשלת איטליה הוא יליד מילאנו, מלא גאווה עירונית, הצהיר בפתיחה כי הוא שינה במיוחד את האג'נדה שלו על מנת להגיע לפתיחת תערוכת האופנועים הגדולה בעולם. "התערוכה הזו מראה את היכולת של תעשיית האופנועים האיטלקית לחדש את עצמה ולצמוח. יש לי זכרונות טובים מהווספה האגדית, והתעשייה תמיד יודעת לפתח ולהתפתח תוך כדי שמירה על סטנדרטים גבוההים, רמת עיצוב ואיכות גבוהים זאת ללא פחד מהיריבים האסיאתים". טוב. נראה לי שהבנו את העניינים הפוליטיים של איטליה הקטנה. עכשיו נעבור למידע החשוב באמת.

דוקאטי
החברה חשפה היום את אופנועי 2006 בתוכם המונסטר S4Rs טסטרטה, אופנוע קונספט חדש המכונה על ידי האיטלקים "היפרמוטרד" ורפליקה של אופנוע המירוץ 999 XEROX. דוקאטי מצהירים על ההיפרמוטרד כאופנוע עם מטרה אחת. לרגש! בהחלט נראה מעניין. למונסטר החדש 999 סמ"ק של כוח דוקאטי בתולי בהחלט.


BMW
כפי שדיווחנו, BMW שמרו מספר דגמים לטובת החשיפה הגדולה שביצעו בתערוכת ברמינגהם. כאן במילאנו בחרו להציג ארבע אופנועים חדשים. כל הכלים מתאימים כמובן לרכיבה ממושכת תוך כדי נוחות מקסימלית. F800S ו- F800ST, הם אופנועי ספורט תיור כאשר ל- ST בודי מלא לעומת החצי ערום של ה- S. לאופנועים אלו 80 כוחות סוס. ה- R1200S אופנוע סופרספורט המבטיח 122 כוחות סוס ואופנוע הגראנד תיור K1200GT המחליף את המודל הישן.סוזוקי
סוזוקי הסתפקו בחשיפת הבורגמן החדש עם 400 סמ"ק. הדובר החדש של סוזוקי, הלא הוא טרוי קורסר (בתמונה), "הרגיש בבית" על גבי הקטנוע. ניתן לקנותו בצבעים כחול, שחור, אדום וכסף.


הונדה
חשפו קונספט חדש לגמרי שנראה עד כה רק ביפן. הסופר קטנוע. E4-01. מדובר בקטנוע בעל 903 סמ"ק!!!! בנוסף חשפו את הסופר קרוזר, ה- DN-01 (בתמונה), אופנוע אוטומטי, בעל תא מטען, ועוד שלל פינוקים כגון ניווט לוויני מובנה וכריות אוויר. עוד חשפו הונדה מוטציה חדשה של ה-CN250 ששב לייצור בעקבות דרישה של הקהל היפני.

טרה מודנה 198
השנה תייצר החברה רק 120 כלים של אופנוע הסופרמוטו הזה. מדובר באופנוע בעל 450 סמ"ק No paint is used because it's not needed, and. בהודעה לעיתונות מסרה החברה כי "אין שימוש בצבע מכיוון שאינו נחוץ. אין פלסטיק מכיוון שזה מכוער, אין אופציות לתוספות מכיוון שיש את הציוד הנדרש על מנת להיות אופנוע". שאקלים.


פיאג'ו וספה
פיאגיו בחרו לנצל את האירוע על מנת לחגוג את יובל ה-60 לקיומם. ב- 2006 יצאו שני קטנועים חדשים. ה- GT-60, שזה פיתוח של ה- GTS-250, וה- LX-60. ל- GT-60 בודי כסוף בדיוק כמו הווספה האורגינלי שייוצר ב- 1946. ה- LX-60 מוקדשת לשנות השבעים.


אפריליה
אפריליה בחרו לחשוף בתערוכת הבית שני אופנועים חדשים. ה- RSV1000R (בתמונה), וה - RS125. אפריליה מבטיחים כי אילו אופנועי מירוץ לכל דבר, שייצורו עבור הקהל הרחב. בנוסף חשפו את קטנוע ה 500 סקראבו שנותר במימדי ה- 250 אך דחפו לו עוד 250 סמ"ק על מנת לשפר את רמת התאוצה העירונית שלו.


מוטו גוצי
מוטו גוצי חשפו אתמול שני אופנועים חדשים. ה- NORGE1200, שנקרא על שמו של אופנוע הגרנד תיור מ- 1928. המנוע בעל 1133 סמ"ק ומניע 246 ק"ג. בנוסף חשפו את אופנוע הקסטום על שם "CALIFORNIA VINTAGE". מדובר באופנוע שמשמר את ה"לוק" הקלאסי של אופנועי המוטו גוצי עם 1064 סמ"ק.


בימוטה
היצרן האיטלקי בימוטה, חשף את ה - DB6 DELIRIO. מדובר באופנוע 1000 סמ"ק המבוסס על מנוע המונסטר של דוקאטי, אשר מניע גם את ה- DB5. האופנוע שוקל 170 ק"ג ומספק 90 כוח סוס. ניתן לראות שהוא בעל מאפיינים דומים לדוקאטי הייפרמוטרד שנחשף אף הוא בתערוכה אתמול.

ובאותו נושא: סיכום האופנועים החדשים ל-2006, וקצת מעבר

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים