ג'יברנאו מושבת יחליפו אלכס הופמן

21/06/2006 20:47:37

פיטר לרנר

אלכס הופמן יחליף בסוף השבוע הקרוב, במרוץ המוטו GP באסן הולנד, את הפצוע סטה גיברנאו, כך הודיעה היום קבוצת דוקאטי. הרוכב הגרמני, שרכב עד כה בקבוצת הלווין של דוקאטי, פרמאק ד'אנטין, עלה היום על המדים האדומים לטובת הפוטו - אופ. בסוף השבוע הקרוב נוכל לזהות אותו כאשר הוא רכוב על גבי הדסמוסדיצ'י GP06.

הופמן בן 26 החל את דרכו בעולם הדו גלגלי דווקא בתחום הסופרקרוס. הוא אף זכה באליפות אירופה. מאז הספיק להתגייס לצבא גרמניה, ולהתאושש ממספר פציעות. ב- 2002, הצטרף לקבוצת קוואסאקי כבוחן לירוקים. אלכס הופמן רכב עבור הירוקים לא הצליח במיוחד וכתוצאה משיבוצו של הרוכב הצעיר ראנדי דה פונייה לצידו של נקאנו על גבי הקוואה' מצא עצמו ללא ספונסר. לקראת עונת 2006 גויס לקבוצת הלווין של דוקאטי, פרמאק ד'אנטין, והוא טרם הצליח להתבלט ומדורג היום במקום ה- 17 עם סך הכל 12 נקודות. יתכן שזו תהיה ההזדמנות שלו. 

היום לאחר פרסום דבר הצטרפותו לקבוצה אמר הופמן: "אני מאוד גאה למלא את מקומו של סטה ולרכב עבור קבוצת דוקאטי. אין ספק שזו חבילת האופנוע/צמיג הטוב ביותר עבורי, ואני מתכוון לנסות לסייע ללוריס במיוחד בבחירת הצמיג."


אלכס הופמן בצבעי דוקאטי

בנוסף, הודיעה דוקאטי כי סטה גיברנאו צפוי להיות בשיקום בין שלושה עד חמישה שבועות לאחר הניתוח להחלפת הפלטינה בעצם הבריח. חוץ מזה נראה סטה מחויך ורגוע יחסית למה שעבר עליו (אולי זה קשור למורפיום?).


גיברנאו בצבעי השיקום

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים