הופקינס מחזיר את סוזוקי לפול לראשונה מאז 2004

22/06/2006 21:00:57

פיטר לרנר

מה לא הביאה לנו עד כה עונת 2006 במוטו GP? הפתעות בלי סוף, ריסוקים, אלוף ש"חוזר למוטב" אך מתרסק באימון. כל הדברים שקרו עד כה בוודאי ישפיעו גם על ההמשך. היום זה בא לידי ביטוי במסגרת הקפות הדירוג באסן, הולנד. 

העונה של גו'ן הופקינס הולכת ומשתפרת כמעט עם כל מירוץ. ג'ון הופקינס הפתיע ולראשונה מאז הגעתו למוטו GP (ולפני כן ל-500 הדו פעימתי ב-2002), קבע את הזמן הטוב ביותר 1.36.411 וכבש את עמדת הפול בשניות הסיום של הקפות הדירוג. רוסי, לעומת זאת, ולמרות הביצועים המדהימים בשני המרוצים האחרונים נראה חבוט אחרי
ההתרסקות באימון אתמול. רוסי הצליח בקושי להביא את עצמו למיקום ה-16 על הגריד, והחליט לסיים את היום 10 דקות לפני תום הזמן. רוסי מנסה לאגור כמה שכוחות לקראת המרוץ מחר. ולהניח לשבר הקל ביד לנוח כמה שיותר. רוסי דרש התאמות לידית הבלם על מנת להקל על הכאבים, נקווה שזה יצליח לעזור לו להפתיע מחר. גם קוואסאקי עם שיניה נקאנו, מצאו מקום מכובד על הגריד עם מיקום שני מצוין, כשלצידו קולין אדווארדס במיקום השלישי. מוביל הטבלה - ניקי היידן, סיים את המקצה במיקום הרביעי, משלים ארבעה יצרנים שונים בארבעת המקומות הראשונים. ניקי ינסה בכל כוחו לנצל את חסרונו של הד"ר בחזית, כדי להשיג ניצחון. לוריס קפירוסי הפצוע, סיים את המקצה במיקום ה-15, כשהמצלמה מראה בבירור כי הוא סובל מקשיי נשימה ומחזיק את בית החזה. איש הברזל מרקו מלאנדרי, הצליח למרות הפציעות לסיים את המקצה במיקום השביעי המצוין. שווה יהיה לצפות שוב ושוב בג'ון הופקינס בקרוסלה הימנית של המסלול, כשתנוחת הרכיבה הנובעת מסגנון הרכיבה שלו, מכתיבה מרפק ימני על האספלט (ראו בתמונה למטה).

בשורה השנייה יתייצבו כאמור  ניקי היידן, דני פדרוסה, וכריס וורמיולן. אלכס הופמן, שתופס את מקומו של סטה ג'יברנאו, הצליח למצוא את עצמו על הדוקאטי והתמקם במקום התשיעי. 
לפי איך שזה נראה עכשיו, גם מחר צפויות הפתעות במוטו GP.

שליחת כתבה לחבר
תגובות גולשים    הוספת תגובה חדשה
לא נשלחו תגובות לידיעה


by xol | רשת מתנות מקוריות | דומיין עברי | משחקים וקונסולות | לוח קטנועים ואופנועים